Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Grafiskt blad 11389355



*

nr 1138 9355


Catrine Näsmark

(f. 1970), Sverige


Grafiskt blad, Catrine Näsmark (f. 1970), 18/99, bladets mått: 45x45


Catrine Näsmark, svensk bildkonstnär och scenograf född 1970.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 23 oktober 2017
kl 19:52:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
23/10 18:54:26 1      Vinnande bud



  • Konstnär/Designer

Catrine Näsmark

Catrine Näsmark, svensk bildkonstnär och scenograf född 1970.

Läs mer om Catrine Näsmark
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: catrine näsmark grafiskt blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr